Movies
Ratings
709
American PsychoRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5