Titles you rated
- Seito ga Jinsei wo Yarinaoseru GakkoRated ★ 3.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 2.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 1.5
DearestRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5