Titles you rated
Beautiful LifeRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 3.5- 恋物語Rated ★ 3.5
- 鬼物語Rated ★ 2.5
- 囮物語Rated ★ 3.0
- 傾物語Rated ★ 3.0
- 猫物語(白)Rated ★ 3.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
BLACK★ROCK SHOOTERRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 4.0