Movies
Ratings
706
BakudanRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
GhostlightRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
SteveRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 1.0