Series
Ratings
90
The Art of SarahRated ★ 4.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5