Movies
Ratings
1776- The Mountain Between UsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
The Things You KillRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0
GuestRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 3.5
Last SceneRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.0- TaxRated ★ 3.0
- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 3.0
Red Mask KF94Rated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Sound of FallingRated ★ 3.5