Series
Ratings
73
XO, Kitty Season 3Rated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Princess JellyfishRated ★ 5.0- Only at 22:00 on WednesdayRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0- Gokusen SpecialRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Perfect ProposeRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 5.0
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 4.0
Cinderella ClosetRated ★ 4.0
DearestRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5