Titles you rated
One Spring NightRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 0.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 1.5
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 4.0
Secrets in the LatticeRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0