Movies
Ratings
477
Project Hail MaryRated ★ 5.0- HumintRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Orion and the DarkRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5