Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Memories of the SwordRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5