Series
Ratings
50
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 2.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0