Titles you rated
Skyscraper LiveRated ★ 3.0
The GiftedRated ★ 4.0
The GiftedRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
Doom PatrolRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 0.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 2.0
The PenguinRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Creature CommandosRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.0
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.5
RatchedRated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The FranchiseRated ★ 3.5
Paradise Season 1Rated ★ 3.5