Titles you rated
Bad and CrazyRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0