Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Love DesignRated ★ 2.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The AuditorsRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0