Movies
Ratings
283
Chinese ZodiacRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
The Ant BullyRated ★ 4.0