Titles you rated
- K-ON!Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Nobody's LookingRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 3.0
Abstract: The Art of DesignRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0