Titles you rated
To My Beloved ThiefRated ★ 3.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 2.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5