Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Infinity PoolRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Bodies Bodies BodiesRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Quiet GirlRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 0.5