Movies
Ratings
147
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Jerry & Marge Go LargeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0