Series
Ratings
64
BootsRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Bokura no ShokutakuRated ★ 3.0- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
GridRated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
My DaemonRated ★ 3.5