Series
Ratings
904
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Fresh Off the BoatRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Haunted PalaceRated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.0