Series
Ratings
140
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
I-LANDRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0- Produce X 101Rated ★ 2.5
Produce 48Rated ★ 3.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.0
Produce 101Rated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
We Don’t Bite: Street Woman FighterRated ★ 4.0