Series
Ratings
14
Disenchantment Season 5Rated ★ 5.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0