Movies
Ratings
531
Once We Were UsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0