Series
Ratings
52
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Just an ExcuseRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 2.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0