Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 4.0
SPEC: Close~ReincarnationRated ★ 3.5
SPEC: Close~IncarnationRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
What Is LoveRated ★ 3.0
Tremble All You WantRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
A Stitch of LifeRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
RedRated ★ 2.5