Series
Ratings
16
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
AliceRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0