Series
Ratings
20
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0