Movies
Ratings
50
TwentyRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.5- Take OffRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0