Series
Ratings
16
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5