Series
Ratings
86
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 5.0
HierarchyRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 5.0
She Would Never KnowRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5