Movies
Ratings
101
The Bank JobRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 4.5