Movies
Ratings
272
ExhumaRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Dark WatersRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0