Movies
Ratings
25
Now You See MeRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
NoahRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0