Titles you rated
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 2.0
BANANA FISHRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 4.0
Antique BakeryRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 2.0