Series
Ratings
81
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 5.0
The Four SeasonsRated ★ 3.0
SirensRated ★ 2.5
HollywoodRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The DropoutRated ★ 4.0
Toxic TownRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 2.5
CassandraRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.5