Movies
Ratings
427
Live Free or Die HardRated ★ 1.0
InsurgentRated ★ 1.0
The City of ViolenceRated ★ 1.0
Hi! Dharma!Rated ★ 1.0
Still LifeRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
Hot FuzzRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 1.0
Silent HillRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.5
Kick the MoonRated ★ 1.5- The ScamRated ★ 1.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0