Movies
Ratings
17
Minority ReportRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5