Series
Ratings
41
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
BabiesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0