Series
Ratings
92
She Was PrettyRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- AjinRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0