Movies
Ratings
15
PonyoRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0