Movies
Ratings
1774
OddityRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
FreshRated ★ 3.0
BreakdownRated ★ 3.0
The Night HouseRated ★ 2.5
NightbitchRated ★ 3.0
The BoogeymanRated ★ 3.0
Cabin FeverRated ★ 1.5
SinnersRated ★ 4.0
LionRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 1.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
QuarantineRated ★ 2.5
The First OmenRated ★ 3.5
SissyRated ★ 2.5
Welcome to the DollhouseRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 2.0