Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Ms. MarvelRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5- Boardwalk EmpireRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0