Series
Ratings
153
ShamelessRated ★ 4.0
Free BertRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.5
Comedy RoyaleRated ★ 5.0