Series
Ratings
27
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
TripleRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 5.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 5.0