Movies
Ratings
975
No.3Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
MEGANRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
FallRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.5