Series
Ratings
111- The FrogRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 3.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.0
Off The CourseRated ★ 2.5
Human LuwakRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
OshinRated ★ 3.5
Nao-chan wa ShogakusannenseiRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5