Series
Ratings
13
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5