Series
Ratings
478
The Art of SarahRated ★ 2.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The Black Sheep GameRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
MashleRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5