Series
Ratings
29
SKY CastleRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Sound! EuphoniumRated ★ 5.0
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0